Dodaj tu swój tekst nagłówka

W pracy

Praca wirtualnej asystentki i właścicielki biznesu wymaga ciągłego uczenia się i dotrzymywania kroku wciąż rozwijającym się nowym technologiom i narzędziom. Ale tego akurat się nie boję, bo w życiu pracowałam już w kilku branżach i wiem, że rozwijać się trzeba bez przerwy.

Z wykształcenia jestem architektem ogrodów i specjalistą ds. kadr i płac, za to pracę magisterską obroniłam w katedrze malarstwa i historii sztuki. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe zdobywałam w branży projektowej terenów zielonych, HR, IT i edukacji w działach takich jak customer service B2C, sprzedaż, administracja i aktualizacja danych sprzętowych. Współpracowałam także z galerią sztuki, działałam jako freeelancer w copywiritngu i grafice komputerowej.

Po latach pracy na etacie udało mi się połączyć niemal wszystkie swoje zawodowe doświadczenia w jeden zawód i zaoferować wsparcie dla B2B w branżach takich jak:

  🔹 zarządzanie zwinne (szkolenia i facylitacja),

  🔹 marketing/branding (consulting, doradztwo),

  🔹 design/projektowanie/wzornictwo (usługi),

  🔹 oprogramowanie komputerowe/AI/data labeling (usługi),

  🔹 ekonomia/finanse (consulting, doradztwo),

  🔹 dziennikarstwo/podróże (personal brand).
W pracy pomaga mi mój asystent, adopciak Winter, który zapewnia wsparcie w pozbawione weny dni.


A po pracy…

Prywatnie swój czas dzielę sprawiedliwie pomiędzy rodzinę, przyjaciół i Wintera (zdjęcie). Wolne chwile poświęcam na czytanie podręczników rozwojowych i powieści historycznych Elżbiety Cherezińskiej. Lubię sport, spacery, górskie wycieczki i Kraków. Nakłaniam do minimalizmu wszystkich, którzy chcą o tym słuchać. Walczę z uzależnieniem od telefonu.


Dodaj mnie do swojej sieci na LinkedIn: 

https://www.linkedin.com/in/alicja-pasternak-va/