oferta

podcasty

Montaż i edycja ścieżki audio, pełne przygotowanie do publikacji. Wsparcie przy publikacji gotowego podcastu na platformach streamingowych i stronach www.

Cena usługi jest uzależniona: od długości, jakości nagrania, tematyki nagrania, formy, trudności i złożoności nagrania (np. wywiad, posiedzenie rady gminy), ilości jingli/przerywników muzycznych, reklam oraz pozostałych elementów. Jeśli to możliwe - proszę o przesłanie próbki nagrania

strona internetowa
na CMS WordPresS

Wsparcie przy wyborze domeny i hostingu, instalacja certyfiktau SSL, instalacja aplikacji WordPress, projekt i wykonanie strony internetowej. Zmiany i usprawnienia wyglądu i funkcjonalności już istniejącej strony www, aktualizacja wtyczek, rozwiązywanie problemów technicznych. Szkolenie z podstawowej obsługi CMS WordPress.

Cena usługi jest uzależniona: od złożoności zamówionej witryny www, ilości podstron, liczby dodatkowych funkcjonalności (np. bramki płatności). Zdjęcia, grafiki na stronę dostarcza Klient. Jeśli potrzebujesz tekstów - oferuję dodatkowo usługę copywritingu.

montaż filmu,
napisy do filmu

Montaż filmu na podstawie przesłanego materiału wideo. Wykonanie napisów ze stemplami czasowymi (dokładne dopasowanie czasowe) – napisy w formie oddzielnego pliku .srt lub w formie nakładki na obraz.

Cena usługi montażu jest uzależniona: od długości materiałów wideo, trudności i złożoności nagrania oraz jakości nagrania, ilości i rodzaju wskazanych prac (wycięcie, montaż, intro/outro, muzyka w tle).
Cena wykonania napisów jest uzależniona: od długości nagrania, rodzaju prac.

copywriting,
transkrypcja

Korekta i redakcja Twojego tekstu przed jego publikacją. Wsparcie przy napisaniu ebooka. Tworzenie tekstów na bloga, artykułów, opisów produktów, treści postów na social media. Wykonanie transkryptów nagrań audio w formie notatek.

Cena usługi jest uzależniona: od oczekiwanej długości tekstu i trudności tematu, w przypadku transkryptu - cena uzależniona od długości nagrania audio.

social media

Stworzę harmonogram postów na Twoje social media [Facebook, LinkedIn, Twitter]. Wykonam dla Ciebie szablony do postów [różne formy: karuzela, grafika rozwijalna, klasyczny post].
Analiza statystyk i sugestie zmian i usprawnień w modelu prowadzenia konta. Pomoc w zaplanowaniu publikacji postów i automatyzacja publikacji.

Cena usługi jest uzależniona m.in.: od ilości zamówionych szablonów, częstotliwości publikowanych postów.

newsletter

Przygotowanie i/lub korekta treści (tekst + grafika), zaplanowanie wysyłki.

Cena usługi jest uzależniona od: długości tekstu, ilości grafik, oczekiwanych prac do wykonania.

arkusze excel

Uporządkuję bazy danych, znajdę błędy, wprowadzę formuły usprawniające obliczenia.

Cena usługi jest uzależniona od: złożoności bazy danych, ilości rekordów, oczekiwanych prac do wykonania.

Zamów wycenę

Jeśli nie masz jeszcze pewności, czy to dla Ciebie – zamów najpierw wycenę. Napisz, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz – przygotuję dla Ciebie wstępna ofertę.

Jeśli potrzebujesz konsultacji, wskazania kierunku działania, „burzy mózgów” czy po prostu luźnej rozmowy – daj znać. Porozmawiajmy i wspólnie ustalmy, jak mogę Ci pomóc.

Konsultacja: 30 minut. Termin do uzgodnienia mailowo.

Ostateczna wycena następuje po uzgodnieniu wszystkich szczegółów odnośnie zlecenia.

Wystawiam faktury [bez VAT].

Cena, którą otrzymasz wraz ze szczegółami oferty jest ceną ostateczną.